تماس با ما : 22853530-021

نمایشگاه های بین المللی ساختمان

لوگو نمایشگاه:
درباره نمایشگاه:

نمایشگاه تجهیزات استخر بارسلون (Piscina & Wellness) از ۲۳ الی ۲۶ مهر ۱۳۹۸ در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات استخر بارسلون (Piscina & Wellness) با جذب بازدیدکنندگان سطح بالا و شایسته جهانی بهترین میزان سوددهی را برای تجارت شما فراهم می کند. در این نمایشگاه طیف وسیعی از اقدامات توسعه داده شده است، مثلاً اقداماتی از قبیل کمپین قدرتمندی در جهت برقراری ارتباطات، نمایشی از آنچه که برای توریست ها جذابیت دارد، تعامل با بازدیدکنندگان در فضایی بین المللی و ایجاد فرصت های شبکه ای و ارتباطی با فدراسیون ها و شرکت های بین المللی از جمله این اقدامات هستند. افزایش تقاضا در مورد استفاده های جدید از آب وجود دارد و این امر بازار را برای شرکت هایی که با استخرها، مراکز تندرستی، و امکانات آبی هستند، بازتر کرده است. نمایشگاه استخر و اسپای بارسلون، فعالان حرفه ای بخش های متنوع این صنعت و خریداران جدیدی که در جست و جوی استفاده های ورزشی و تفریحی و درمانی از آب هستند را به خود جذب می کند. اصلی ترین دلیل حضور در این نمایشگاه بزرگ بارسلونا بازدید از محصولات جدید، خدمات و ارتباط با تامین کنندگان آنها می باشد. سطح عمومی رضایت بازدیدکنندگان در این نمایشگاه بالاست و بسیار دیده شده که همگی آنها، حضور در این نمایشگاه را به همکاران خود توصیه کرده اند. نمایشگاه تجهیزات استخر بارسلون (Piscina & Wellness) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم...

<h٢>بخش های مختلف نمایشگاه استخر و اسپا اسپانیا: حدود ٣٠٠ شرکت اسپانیایی و بین المللی در این بخش راهکارهای خلاقانه و سازگار با محیط زیست خود را در سه قسمت کلیدی این نمایشگاه عرضه می کنند:


استخرهای شناس مسکونی

برای شرکت های درگیر با کل زنجیرهء استخرهای شنا، ساخت و ساز، قطعات، لوازم جانبی، و سیستمهای تصفیه آب


تندرستی و اسپا

طیف وسیعی از تجهیزانت آبی-حرارتی و امکانات طراحی و به روز رسانی مراکز تندرستی و مراقبت های فردی، هتل ها و مراکز توریستی، باشگاه های سلامتی، اسپاها و... می تواندد راهکارهای مورد نیازشان را به سادگی بیابند.


استخرهای شنا عمومی

محصولات و خدمات برای ساخت و ساز، بازسازی، و نگه داری پارک ها و مراکز تفریحی، و تاسیساتی که به نوعی آبی هستند. این بخش برای شرکت هایی جذاب است که تاسیسات و اماکن عمومی، مراکز سلامتی، ورزشی و تندرستی و همینطور اردوگاه ها و اماکن توریستی را مدیریت می کنند.

<h٢>

چرا باید در نمایشگاه تجهیزات استخر و سونا بارسلون ٢٠١٧ غرفه گرفت؟ 
تجارت: اسپانیا پیشرو در این صنعت

بهبود فعلی اقتصاد اسپانیا در بخش صنعت آب نیز بازتاب دارد. دوم اینکه، به همان اندازه که در سال ٢٠١٤ استخرهای شنا ساخته شد در دوسال پیش هم به همین میزان ساخته شده بود. اسپانیا با آب و هوا، غذا و گرمای خودف سومین کشور در دنیا از لحاظ تعداد بازدیدکنندگان است و دومین رتبهء درآمد حاصل از گردشگری را داراست. ٧٥% این توریست ها به دنبال محصولاتی هستند که با تفریحات آبی مرتبط است.


مفهومی جدید ، هدفی گسترده تر

مفهوم کاملاٌ جدیدی از نمایشگاه که به شما اجازه می دهد، روابطی قوی با بخش های جدید این بازار به وجود آورید : ورزش، توریسم، لذت، فضای تندرستی، دسترسی به تعداد زیادی شرکت خصوصی و دولتی اطلاعات بیشتر


شکلهای جدیدی از روابطمشاوره در مورد چگونه برای بین المللی کسب و کار شما

با شرکت در شرایط بسیار مناسب در نمایشگاه های نوظهور بازار در این بخش


دسترسی به خریداران بین المللی

منبعی از بازدیدکنندگان و خریداران مناطق را که در حدود جغرافیایی و زبانی مشترکی هستن، به شنا ارائه خواهند داد: آمریکای لاتین، شمال آفریقا، آمریکا و صحرای بزرگ آفریقا


کمپینی جهانی به سود شما


<h٢>
چرا باید از نمایشگاه استخر اسپانیا دیدن کرد؟
  • بازدیدکنندگان نمایشگاه ها را جز بهترین کانال های بازاریابی برای استخراج اطلاعات در مورد محصولات و خدمات این صنعت می دانند و بیش از نیمی از آنها سایر نمایشگاه ها را نیز بازدید خواهند کرد.
  • میزان وفاداری بازدید کنندگان به نمایشگاه بالاست و دلیل اصلی شرکت نکردن آنها هیچ گونه ارتباطی به نمایشگاه ندارد.
  • دومین دلیل بازدید از نمایشگاه برقراری ارتباط با تامین کنندگان حال و آیندهء این صنعت است.
  • دلیل اصلی بازگشت بازدیدکنندگان به نمایشگاه استخر بارسلونا تعداد بالای غرفه داران است.
  • بازدیدکنندگان به دنبال تعداد و کیفیت غرفه داران هستند، با این امکان که بتوانند دربارهء رشد و توسعه و ابداعات در محصولات و خدمات این صنعت آموزش ببینند.
  • نمایشگاه تجهیزات استخر و اسپا بارسلونا در مقایسه با سایر رقبای خود از جایگاه خیلی خوبی برخوردار است و رتبه متوسط به بالا را کسب می کند.
  • از بخش هایی که بیشترین جذابیت را برای بازدیدکنندگان می توان به استخرشنای مسکونی و بخش تندرستی و اسپا اشاره کرد.

 

 

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه: ۲۳ الی ۲۶ مهر