تماس با ما : 22853530-021

نمایشگاه های بین المللی ساختمان

لوگو نمایشگاه:
درباره نمایشگاه:

نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX) از ۱۰ الی ۱۳ مهر ۱۳۹۸ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX) نمایشگاهی بین المللی در زمینه صنایع تاسیساتی، پمپهای خلا و تبرید، پمپ، شیر آلات، اتصالات و تصفیه آب است. نمایشگاه تاسیسات استانبول یکی از مهم ترین رویدادها در بخش صنایع تاسیسات است که در آن مجموعه ای کامل از تمام محصولات و بخشهای مختلف این صنعت ارائه شده است. این نمایشگاه یکی از مهم ترین رویدادها برای بخشهای حرفه ای است که می خواهند خود را با توجه به آخرین تحولات و دست آوردهای دنیا به روز نگه دارند. نمایشگاه تأسیساتی ترکیه نه تنها ارائه دهنده و گردهم آورنده دیدگاههای مختلف از غرفه داران ملی و بین المللی است، بلکه تمامی شرکت کنندگان، غرفه داران و بازدید کنندگان خود را با برنامه های گوناگون حمایتی و همکاری با مهم ترین انجمن های تخصصی بهره مند خواهد نمود. اهمیت بیشتر این نمایشگاه در ارائه جلسات، نشستها و فرصتهای توسعه شبکه های کسب و کار است. نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم...

<h٢>دسته بندی محصولات نمایشگاه تاسیسات استانبول (ISK-SODEX):
 • تجهیزات و سیستم های گرمایی
 • قطعات و سیستم های خنک کننده
 • تجهیزات و سیستم های تهویه هوا
 • قطعات و سیستم های تاسیسات
 • تجهیزات حمام و دستشویی، محصولات و لوازم بهداشتی
 • مواد و مصالح عایق
 • گروه های خدماتی

<h٢>چرا باید از نمایشگاه تاسیسات استانبول ٢٠١٨ بازدید کنید؟

١. تمرکز بر روی همه محصولات صنعت تاسیسات
نمایشگاه تاسیسات استانبول با ارائه  آخرین محصولات و خدمات تولید کنندگان مهم محصولات گرمایشی، تبریدی، یخچالها، تهویه مطبوع، شرکتهای مجری نصب و راه اندازی و بخشهای عایق کاری، دربردارنده مزیت های بسیاری برای غرفه داران و بازدید کنندگان خود است. این نمایشگاه تلاش می کند تا محصولات حال و آینده این صنایع را معرفی نماید.

٢.  گردهمایی همزمان کارشناسان و بازار هدف 
نمایشگاه تاسیسات استانبول که تجربه ای بیشتر از یک نمایشگاه تجاری است، غرفه داران و بازدید کنندگان خود را با هدفی دقیق و صحیح گرد هم می آورد . فعالیت های بازاریابی فشرده باعث شناخته شدن این نمایشگاه در ترکیه و در سراسر جهان شده است. به عنوان مثال، غرفه داران و بازدید کنندگان از این نمایشگاه با هدفی صحیح گردهم می آیند. توصیه می کنیم این فرصت را برای بازدید از نمایشگاه تاسیسات استانبول و همچنین برای تبادل نظر و آشنایی با آخرین تحولات دنیای مدرن در این صنایع از دست ندهید.

٣. ایجاد شبکه ارتباطی
آمار سال ٢٠١٤ یک بار دیگر موفقیت نمایشگاه ISK-SODEX را ثابت کرد. ٩٢٪ از بازدید کنندگان از این نمایشگاه از اطلاعات، ارتباطات و شبکه های بدست آورده راضی بوده اند. ٨٠٪ از بازدید کنندگان که تصمیم گیرندگان و مدیران شرکتها بودند نیز ازغرفه ها رضایت کامل داشتند. نمایشگاه تأسیساتی ترکیه یک فرصت عالی برای ملاقات، تعامل و ارتباط بلند مدت تجاری بوده و خواهد بود.

<h٢>
چرا باید در نمایشگاه HVAC ترکیه ٢٠١٨ غرفه داشته باشید؟
 • ترکیه جز ١٧ اقتصاد بزرگ جهان است.
 • استانبول بزرگترین شهر در قاره اروپا به شمار می آید.
 • نمایشگاه پیشین تاسیسات استانبول در سال ٢٠١٤، حدود ٨٤٨١٦ بازدید کننده داشت که تعداد ٩٠٥٠ از آنها بازدید کنندگان بین المللی بودند.
 • این نمایشگاه که توسط گروه هانوفر (.Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş) برگزار می شود، مهم ترین مکان تجاری و بازاریابی برای شرکت های مشتاق به حضور در ترکیه و کشورهای اطراف است.
 • در آخرین دوره برگزاری، تعداد غرفه های بین المللی ١٦٪ افزایش یافته بود.
 • نمایشگاه تاسیساتی ترکیه رویدادی است که از سال ١٣٧٦ که برای اولین بار برگزار شد، تا کنون شاهد و گردآورنده آخرین نوآوری ها و تحولات در صنایع تاسیساتی جهان و ارائه دهنده این دستاوردها به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان ملی و بین المللی از سراسر جهان بوده است.
 • غرفه داران عمدتا از کشورهای اروپایی همچون اتریش، بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فرانسه، مجارستان، آلمان، یونان، ایتالیا، لیتوانی، مقدونیه، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، انگلستان، صربستان و همچنین بازدید کنندگان حرفه ای از کشورهای مهم دیگری مانند استرالیا، برزیل، کانادا، چین، مصر، هند، ایران، عراق، اسرائیل، ژاپن، اردن، قزاقستان، کنیا، کره، کویت، قرقیزستان، لبنان، لیبی، مکزیک ، قطر، رومانی، روسیه، عربستان سعودی، سنگال، سودان، تایوان، تاجیکستان، تونس، ترکمنستان، اوکراین، امارات متحده عربی، آمریکا، ازبکستان، یمن در آخرین دوره از این نمایشگاه بازدید کرده اند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده وبسایت رسمی رویداد اینجا کلیک نمایید.
تاریخ برگزاری نمایشگاه: ۱۰ الی ۱۳ مهر