تماس با ما : 22853530-021

نمایشگاه های بین المللی ساختمان

لوگو نمایشگاه:
درباره نمایشگاه:
در طول این سه روز، بیش از ١٠٠٠٠ متخصص و گروه خریدار از حدود ٢٣ کشور، از نمایشگاه سال ٢٠١٩ بازدید کردند، و تقریبا تمام بازدیدکنندگان آنچه را که نیاز داشند یافتند و برخی از آنها روابطی با شرکت های واجد شرایط برقرار کردند. این نمایشگاه با ١٥٧ غرفه دار و حدود ١٠٠٠٠ بازدید کننده، به موفقیت چشم گیری دست یافت. 

بر اساس تحقیقات ٩١ درصد غرفه داران این نمایشگاه بیان کرده اند که در نمایشگاه سال آینده شرکت خواهند کرد. در سایت، ٢٠ درصد آنها درخواست نقشه نمایشگاه سال آینده را کردند و مایلند که جایگاه خود را در این نمایشگاه هرچه زودتر رزرو کنند.

آنها می گویند که این نمایشگاه یک نمایشگاه مهم وضروری برای تجارت آنهاست و حتما در آنها حضور خواهند یافت.
نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین (CGFF) از ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین (CGFF) بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجاری و صنعتی کفپوش در چین است. بازدید از این نمایشگاه به شما یک بستر تمام عیار برای دیدن، خرید و ارزیابی طیف وسیعی از تجهیزات و خدمات که مواد و فناوری های کف پوش را نمایش می دهند، ارائه می کند. این نمایشگاه برای ٤ سال پیاپی است که با موفقیت برگزار می شود. نمایشگاه کفپوش یک نمایشگاه ویژه و منحصر به فرد است که بر روی کف پوشی صنعتی و تجاری تمرکز دارد، و هر ساله به منظور ملاقات با متقاضیان بازار بزرگ چین برگزار می شود. برخی از محصولات این نمایشگاه عبارتند از مواد کف، ماشین کف پوش، کف بتنی و تکنولوژی آماده سازی سطح، تجهیزات تمیز کاری کف، نگه دارنده های سطوح و مواد نگهداری مورد نیاز و ... . علاوه بر این، یک میهمانی بازگشت بر روی قایق گشتی Pearl River برگزار می شود، که تمام غرفه داران و مهمان های ویژه در آن دعوت شده اند. نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین (CGFF) یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم...درباره نمایشگاه کفپوش گوانگجو ٢٠١٩:

مزایای حضور در نمایشگاه کفپوش ٢٠١٩ چین:
  • رویداد تجاری و صنعتی معتبر کف پوش چین با حمایت شورای مصالح ساختمانی چین و زیر شورای مواد کف پوش
  • یک بستر ویژه برای استفاده از نمایشگاه و نمایش فناوری های پیشرفته جهان
  • برگزاری در پایگاه تولیدی چین – استان گوانگدونگ و شهر های آن که به سرعت در حال رشد می باشند، با بزرگترین بازار تجاری و صنعتی کف پوش ملاقات خواهد کرد
  • با تقاضای برای پوشش های کف بالا می رود، کشور چین در حال تبدیل شدن به یکی از پایگاه های تولید کف پوش می باشد
  • برگزاری همراه با نمایشگاه سقف، نما و عایق آب چین (گوانگجو)

دسته بندی های محصولات نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین:
  • کفپوش: اکریلیک، پلی اورتان آب، رزین های اپوکسی، رنگدانه
  • سیستم کف: ملات پلیمر، پی وی سی (کویل، ورق)، مواد الاستیک، کف پوش های ورزشی پلاستیکی، خود تراز سیمانی، پوشش های ضد زنگ پلی یوریا، پوشش پلی اورتان، کف موزاییک، کفپوش ضد الکتریسیته، کف های مقاوم در برابر سایش غیر فلزی، کف های مقاوم در برابر سایش فلزی، کف های مقاوم در برابر سایش سیمانی
  • ماشین آلات کف: ماشین شات بلستینگ، ماشین سنگ زنی، ماشین آلات تراش، ماشین آلات برش، مخلوط کن، ماشین تمیز کننده، 
  • تجهیزات تمیز کننده: ماشین آلات شستشو، تجهیزات تمیز کننده، روینده های دستی، روبنده های راندنی، جاروبرقی، دستگاه جارو، تمیز کاری، ماشین آلات تمیز کاری فرش، ابزار ساخت و ساز و دیگر تجهیزات مرتبط و ساخت و ساز و دیگر لوازم.
  • محصولات دیگر: عامل نگهداری کفپوش ها

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده وبسایت رسمی رویداد اینجا کلیک نمایید.
تاریخ برگزاری نمایشگاه: ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت